De eindfase is bereikt: nog slechts 1 vakantiewoning voor toeristisch verhuur beschikbaar in Alpin Resort Berwang, Tiroler Zugspitz Arena

Slim investeren in Oostenrijk? Profiteer nu van het fiscaal voordeel!

Dit unieke & exclusieve vakantie appartement is voorzien van 2 slaapkamers, luxe badkamers met privé sauna, balkon, parkeerplaats en geschikt voor 2-6 personen.

Gegarandeerd rendement van 5% per jaar, de eerste drie jaar! Een unieke en vrijwel risicoloze investering!

Oppervlakte ca.: 82m2

Prijs van €599.000,- incl. parkeerplaats

De eindfase is bereikt: nog slechts 1 vakantiewoning beschikbaar met een gegarandeerd rendement van 5% per jaar de komende drie jaar. Een unieke, vrijwel risicoloze investeringskans!

  • Fiscaal aantrekkelijk: Dankzij het belastingverdrag tussen Nederland en Oostenrijk geldt voor uw investering een 0-aangifte in box 3. U betaalt dus géén Nederlandse vermogensbelasting.
  • Stabiele waarde: Oostenrijk staat bekend om zijn solide vastgoedmarkt, aantrekkelijk voor lange termijn.
  • Dubbel rendement: Naast financieel voordeel geniet u zelf óók van de woning als vakantieplek met blijvende herinneringen als extra beloning

Locatie & omgeving:

Berwang 1340m., het hoogstgelegen dorp van de Tiroler Zugspitz Arena, omringd door de majestueuze Alpen. Dit schilderachtige dorp biedt het hele jaar door een brede scala aan activiteiten.

In de koudere maanden transformeert Berwang in een wintersportparadijs, waar skiërs en snowboarders kunnen genieten van de goed onderhouden pistes. Naast outdoor activiteiten, behoudt Berwang zijn historische charme, met traditionele Oostenrijkse architectuur en een rijke Tiroolse cultuur.

De Tiroler Zugspitz Arena is het eerste Oostenrijkse skigebied wat je tegenkomt vanuit Nederland, België en Duitsland. Een opvallend kenmerk is dat de pistes van Berwang direct in het dorp uitkomen. Dit betekent dat skiërs en snowboarders direct voor hun deur kunnen genieten van de pistes. Berwang beschikt over een hyper modern skigebied met 3 gondelliften, 4 stoeltjesliften en diverse kleinere liften voor de kids.

In de winter is Berwang hét paradijs voor wintersportliefhebbers. Zomers biedt de regio een eldorado van outdoor-activiteiten zoals wandelen, mountainbiken, paragliden en raften. De bergmeren en panoramische uitzichten op de Zugspitz maken elke dag bijzonder. Voor golfliefhebbers zijn er meerdere golfbanen in de buurt.

Omschrijving:

Dit unieke vakantie appartement is gelegen in het Alpin Resort in het schilderachtige Berwang, Tirol.

Dit exclusieve vakantie appartement is volledig gerenoveerd.

  • 1 appartement (woonoppervlak van ca. 82m2) voorzien van 2 slaapkamers, 2 luxe badkamers, sauna, 1 royaal balkon en een parkeerplaats, geschikt voor 2-6 personen. €599.000,-

Dit hoogwaardige en stijlvol ingerichte appartement in Alpine stijl heeft een adembenemend panoramisch uitzicht over het prachtige Berwang.

De moderne interpretatie van de Tiroler bouwstijl voldoet aan de hoogste normen op het gebied van duurzaamheid.

In dit unieke resort in Tirol is nog slechts 1 hoogwaardig appartement beschikbaar! Een investering die rust, rendement én fiscale voordelen combineert.

Bijzondere kenmerken:

  • Nog maar 1 luxe appartement beschikbaar!
  • Oppervlakte van ca.: 82m2.
  • 2 slaapkamers
  • Luxe badkamers
  • Royaal balkon/ terras
  • Parkeerplaats
  • Centrale ligging met sneeuwzekerheid!
  • Tiroler bouwstijl
  • Professioneel beheer van uw eigendom, volledig ontzorgd!
  • Direct rendement en beperkte beschikbaarheid
  • Geen makelaarsprovisie!

Uitgebreide project beschrijving op aanvraag beschikbaar.

Mail naar: johnroks@bergland-immobilien.com of bel: 0031 624 337 446

Alle gebruikte gegevens zijn gebaseerd op basis van verstrekte informatie door de opdrachtgever. Ondanks onze zorgvuldigheid kunnen wij derhalve geen aansprakelijkheid nemen met betrekking tot de volledigheid en juistheid van deze gegevens. Tussenverkoop blijft voorbehouden.

Bezichtigingen kunnen uitsluitend plaatsvinden na afspraak met een van onze medewerkers. 

In verband met onze informatieplicht naar de verkopers kunnen wij uitsluitend informatie verstrekken aan personen of partijen waarvan de volledige adresgegevens bekend zijn.

De makelaarsovereenkomst met ons komt tot stand na schriftelijke overeenstemming of door het gebruik maken van onze makelaarsactiviteiten volgens het Oostenrijkse “Makler Gesetz”.

De makelaarsprovisie van 3% excl. BTW over de gehele koopsom, is van toepassing na het tot stand komen van de koopovereenkomst en aan “Bergland Tourismus Immobilien & Consulting Flex Co.“ te voldoen.

Reacties zijn gesloten.

Site gebouwd met WordPress.com.

Omhoog ↑